Mesi

2014

27. 4. - 27. 7.  Brno / Adamov    Mesi má rok.

Tak už je to rok co se Mesi narodila a tudíš u nás strávila přes osm měsíců. Už toho spoustu umí, je to velký mazel, ale taky šašek a horká hlava. Nevydrží chvíli v klidu, nejraději by pořád pracovala a tak se snažíme dělat co nás napdne. Pár aktivit a triků opět na souhrném videu zde

27. 1. - 26. 4.  Brno / Adamov    Mesi šest až osm měsíců

Tak čas pokročil o trochu více, z Mesi už je velká slečna a stále je do včeho hr. Všechno ji baví, všechno ji jde, jen se u toho zbytečně rozčiluje, když je to podle ní pomalu. wink Tak se na to zase koukněte.

video zde

27. 12. - 26. 1.  Brno / Adamov    Mesi pět měsíců

Další měsíc za námi a myslím, že se nám daří vše zvládat v pohodě a s chutí. S tím klidem to moc lepší není, Mesi se prostě do všeho hrne hlava nehlava. Tak se zase můžete kouknout jak nám co jde.

video zde

2013

27. 11. - 26. 12.  Brno / Adamov    Mesi čtyři měsíce

Uběhl další měsíc a snažime se pokračovat postupně ve zdokonalování některých triků a cviků a také učení nových. Mesi je velice šikovná, ale netrpělivá. všechno chce rychle a hned. Je hodně zbrklá, takže ji musím hodně uklidňovat a prokrmovat i za klid.

další video zde

 

25. 10. - 26. 11.  Brno / Adamov       Mesi tři měsíce

Po příchodu Mesi do naší domácnosti se moje snaha přesunula na ni. Mesi se snažím všechno učit shapingem už od prvního dne. Postupně se budu snažit zachytit důležité momenty, trénink a triky.

první video zde

 

TOPlist