2014

4. 12. Brno - besedoseminář JAK NAUČIT pod vedením Františka Šusty

11. 12. Brno - besedoseminář JAK ODNAUČIT pod vedením Františka Šusty

V těchto dnech jsem vyrazila na semináře vedené v duchu metody pozitivního upevňování. Uspořádala jsem si informace, které jsem prozatím získala a snažím se s nimi pracovat. Pro moje holky je určitě přínosné fungovat na principu pozitivky, ale někdy je to v provozu náročné. Tak se budeme snažit všechny tři, aby jsme ty naše kostlivce ze skříně dostaly.

Ještě jsem si také na toto téma pořídila knihu od Františka Šusty a budu dále studovat. wink

27. 4. - 27. 7.  Brno / Adamov    Mesi má rok.

Tak už je to rok co se Mesi narodila a tudíš u nás strávila přes osm měsíců. Už toho spoustu umí, je to velký mazel, ale taky šašek a nervák. Nevydrží chvíli v klidu, nejraději by pořád pracovala a tak se snažíme dělat co nás napdne. Pár aktivit a triků opět na souhrném videu zde

27. 1. - 26. 4.  Brno / Adamov    Mesi šest až osm měsíců

Tak čas pokročil o trochu více, z Mesi už je velká slečna a stále je do včeho hr. Všechno ji baví, všechno ji jde, jen se u toho zbytečně rozčiluje, když je to podle ní pomalu. wink Tak se na to zase koukněte.

video zde

27. 12. - 26. 1.  Brno / Adamov    Mesi pět měsíců

Další měsíc za námi a myslím, že se nám daří vše zvládat v pohodě a s chutí. S tím klidem to moc lepší není, Mesi se prostě do všeho hrne hlava nehlava. Tak se zase můžete kouknout jak nám co jde.

video zde

 

TOPlist