2019

30. 11. - 1. 12. Praha - Mezinárodní výstava psů Praha

Tak jsme si zajely na výstavu to zkusi v třídě mladých. Tarry v sobotu V1 CAJC a v neděli V1 bez titulu, protože má barevný flek na krku. Jinak hezké posudky a oběma rozhodčím se celkově líbila. Hlavně Tarča je talent na vše, ona se vystavuje sama. Neděle mě trochu mrzí, člověk dá nemalé peníze za výstavu a potom blbý výklad standardu ho stojí titul, ale výstavy jsou holt takto nesmyslné.

26. - 27. 10. Bratislava - 3x MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV – 3x CACIB FCI - výstava

Vyrazily jsem znovu na výstavní koberce a tentokrát ještě na setkání s rodinou. Tarry se viděla se oběma sestrami. Po prvotní nedůvěře se myslím nakonec holky celý víkend dobře bavily. V sobotu se sešly v kruhu všechny tři a paní rozhodčí jim dala totožný neutrální, nic neříkajíci posudek a všem třem VN. Odpoledne jsem ještě zašli k Janě na cvičkák, holky si pohrály, pak trochu i potrénovala a potkaly se ještě i se starší sestrou Kelly i večer na chatě jsme se dobře bavily. Nedělní výstavy už se účastnila jen Tarry, ale pan rozhodčí nemá PRTy rád a tak dal Tarry jen N. Tarry to bylo jedno a hlavně, že si pak ještě pohrála v parku. Byl to velmi podařený víkend.

27. 7. Konopiště - Speciální výstava s CAC - Jack Russell teriér a Parson Russell teriér

Tentokrát jsme vyrážely do Čech na sobotní klubovou výstavu JRT a PRT. Když už jsem jela do těch končin, tak jsem to vzala už v pátek přes Kolín za přáteli. V sobotu jsme podpořily na výstavě Tarinky bráchu Bornýho, neb Tarry se nakonec kvůli jakési chbě s přihláškou nevystavovala. Já jsem si to užila i tak a Tarrča i holky myslím taky, na Konopišti je krásně.

S novým přírůstkem do smečky zase absolvujeme pár výstav. Tentokrát ale využiji služby profesionální handlerky. ;-)

TOPlist