2010

 

2010

 

Jinak se s paničkou pilně věnujeme několika sportům a info je v konkrétních rubrikách.

 

22. - 30. 07. 2010 - to jsme byli s páníky na dovolené v Campu Paris, který  leží u překrásných pískových jezer na Třeboňsku přibližně 5 km od Suchdola nad Lužnicí, jihočeského městečka nacházejícího se 25 km jižně od Třeboně. Bydlely jsme ve stanu a jezdili po okolí na kolech. Byli jsme na výletě v Českých Budějovicích, Třeboni a tak různě po okolí. Počasí nám moc nepřálo, ale jinak to bylo bezva. Tentokrát jsme moc nefotili, takže jen opravdu pár fotek.

http://picasaweb.google.com/Ennie070908/DovolenaNaKolech#

Tak to trochu vypadá, že se u nás nic neděje. No ono to tak trochu je, ale je to i tak, že panička nějak nemá na psaní čas.

Tak to v rychlosti shrneme. Takže od dovolené jsem byla s páníky ještě v srpnu na víkend na Nových Mlýnech, pod stanem, na kolech. Najely jsme za ty tři dny 165 km. Počasí bylo krásné, takže jsme si to všichni užili. Fotky bohužel nemáme.

Do konce roku jsme ještě podnikli pár větších vycházek, kromě těch každodenních.

https://picasaweb.google.com/Ennie070908/PodzimniVychazka#

 

12. 05. 2010 - Tak nakonec to počasí nebylo tak hrozné, bylo sice šedivo, ale u nás nepršelo.
Dnešní den jsem si moc užila. Ranní cesta do práce byla jako obyčejně. Pak jsem samozřejmě spinkala na pelíšku v kanceláři. Po obědě jsem si super pohrála s novým míčem. Panička mě i natočila

http://www.youtube.com/watch?v=AAlSPQcwjrg

a vyfotila.

http://picasaweb.google.cz/Ennie070908/ZaseVPraci#

No a odpoledne bylo překvapení. Nešli jsme pěšky na nádraží, ale jely jsme někam autobusem. Pak jsme šli ještě kousíček pěšky a přišly jsme k psímu hřišti. To vám bylo bezva, jsou tam překážky jako na agility akorát na pevno a dřevěné. Skokovky jsou sice vyšší, ale to mi nevadilo, já jsem super skokan. Tak jsme tam hodinu blbly, trénovali jsme překážky a házela mi panička tenisák. Sem tam přišel i nějaký pejsek, ale nevím proč, nikdo se dlouho nezdržel. Pak jsme zas jeli autobusem a zbytek asi 5 km jsme došli pěšky lesem, doma jsem padla do pelíšku a spala.
Tak to byl bezva den, mějte se krásně.

 

27. 03. 2010 - Dneska jsme šli na větší vycházku a vzali jsme i Jessie. Vyzvedli jsme si ji a vydali se směr Alexandrova rozhledna. Vzali jsme to přes vedlejší dědinu, aby to bylo delší. Panička si vzala s sebou foťák a pokoušela se nás cestou ulovit.

Můžete mrknout: http://picasaweb.google.cz/Ennie070908/Vychazka2732010Alexandrovka#

Počasí bylo bezva a tak jsme si to užily.

 

28. 02. 2010 - Pochod se psem zimním lesem    Blansko - Horní Lhota  

Zúčastnila jsem se i s Jessie a mými páníky tohoto pochodu. Cestou jsme se kamarádily s ostatními účastníky pochodu. Po příchodu na místo jsme si opekli buřtíky a pak byly soutěže. No moc nám to nešlo, ale to nebylo důležité. Hlavně, že jsme si užily s ostatními pejsky.

pár fotek je na stránce organizátorů:    http://agilityblansko.rajce.idnes.cz/Pochod_lesem_-_Blansko_2010/

naše fotky http://picasaweb.google.cz/Ennie070908/PochodSePsemZimnimLesem#

 

08. 02. 2010 - Hafojky, tak dneska byl skoro normální pracovní den, ale ráno když jsme vyrazily na vláček, to vypadalo, že bude zábava. Z domu jdeme tak 300 m po chodníku a přes silnici než dorazíme na lesní cestu. S paničkou chodím zásadně na volno, nebo u nohy. Ona vodítko nepoužívá a doufá, že nepotká policii, která by ji mohla dát pokutu za nedodržení městské vyhlášky, podle které musím být na vodítku a mít košík, to jsem ale odbočila.

 Prostě na lesní cestě dostanu volno a hned čumák na zem a stopa! Panička na mě kouká, jak rejdím šňupákem po zemi sem a tam a protože už mě zná, tak kouká po okolních stráních, jestli někde není nějaké zvířátko. Já teda čuchám a valím kupředu. Dokud jsem šla tím směrem, co chtěla panička, bylo vše OK. Jenže stopa byla čím dál silnější a já se začala stáčet jiným směrem. Panička mě chtěla popohnat a v tom si všimla, asi tak 20 m ode mne, srnky. No jo no, ona je přece jenom větší, tak ji uviděla dřív, ale já ji cítila už dlouho. Zahlídla jsem ji hned vzápětí a už se chystala, že ji proženu, jenže se ozvalo "Ennie, ke mně".

 No co teď, srnka popoběhla, jak ji panička vyrušila svým povelem a ještě viděla mě, ale né daleko. Tak já tam stála, koukla jsem na srnku, pak na paničku, kousek se vydala za srnkou, no ale pak jsem si to rozmyslela a šla k paničce, protože poslouchat se musí a ona mě vždycky pochválí, když za ní přijdu. No moc jsem se nepřetrhla, tak jsem se spíš ploužila, kdyby náhodou polevila v ostražitosti, že bych toho využila a vydala se přece jenom za srnkou. Panička ale koukala na mě a prej ať si pohnu. Tak jsem teda přišla až k ní. Dostala jsem pochvalu a mlsík. Pak jsem musela jít kousek u nohy, ale když už naznala, že jsme dost daleko, tak mě pustila.

Pak jsem ještě nějaké stopy ňufala, ale už nebyly tak čerstvé a na konci srnka. Běhala jsem aspoň sem tam po stráních a čenichala ve sněhu. Jak jsem mohla být po bříško ve sněhu, šla jsem do toho. Nebít toho, že mi před cestou panička namazala tlapičky a dala kombinézu, tak jsem byla jako sněhová koule. Moc jsem si to užívala, až jsme došli na zastávku vlaku. Tam mě dá panička do kabele a jedem. V Brně už to nebylo ono, všude plno soli. Jen co jsme se autobusem dostali na okraj k firmě, tak už to zas bylo jako v pohádce.

Před firmou je velká travnatá plocha a ta byla samozřejmě celičká zasněžená, tak jsem tam v polední pauze dováděla. Panička mi házela míček a já ho v tom sněhu hledala. Po "O" jsem si schrupla v pelíšku. Po práci zas procházka a vláčkem domů, to byl ale báječný den. Taky jste se měli tak super.

 
05. 01. 2010 - Tak máme za sebou druhý pracovní den. Já taky makám. Panička má pocit, že jsem po vánočních svátcích jako z divokých vajec a nechce mě nechat doma samotnou, tak s ní chodím do práce. Ráno hodinku procházka na vlak, pak šup do kabele, cesta vlakem v Brně na bus a jsme v práci. Tam pomáhám paničce tím, že ji hlídám v kanceláři. V poledne se jdeme proběhnout před firmu. Po práci zas hodinku procházka na vlak, šup do kabele a pak z vlaku rovnou domů. Řeknu vám je to dřina.
 
Zítra už zas budu asi doma. Copak asi vymyslím?
 
fotky se moc nepovedly, panička neměla svůj foťák.

 

TOPlist