2020

7. 3. Brno - intenzivka s Lucií Kotáskovou - agility intenzivka

Beatrice Tarry la Vera Felicità, 13 měsíců. Je skvělá, i když zkouší moje nervy občas, šašek jeden teriéří.  Intenzivku s Luckou jsme si moc užily. Jedno kolo si dala Mesi a skoro jsme daly celý parkur a pak pokračovala Terča. Kdybych tušila, že to bude na dlouho poslední trénink. :-/

video Tarry zde

1. 3. Brno / Brťov

 Po zbytek února jsme si ještě užívaly tréninky, netuše co přijde. Tarry se na tréninku zatím střídá s Mesi a oběma to jde skvělě. Tarča zkouší mou trpělivost, když se občas zasekne a některý prvek nechce a nechce dělat. Vždycky to nakonec ale nějak zvládneme. Z agility je vždy velmi nadšená. Na konci února jsme začaly trénovat slalom dole bude první část našeho snažení.

slalom Tarry zde

 

8. - 9. 2. Plástovice - Víkendovka s Alicí Boháčovou - agility intenzivka

Na víkendové intenzivce tentokrát běhala hlavně Tarry, ale Mesi si dala první kolo v sobotu a poslední v neděli. Chtěla jsem si zaběhnout celý parkur o 40. překážkách, mám to ráda. Terén byl docela náročný, suchý bořivý písek a vynechala jsem bohužel uprostřed asi 5 překážek, spojilo se mi to dohromady, ale i tak jsme si to užily. Tarry byla šikovná, pomalu dávala i odložení a podařilo se nám běhat docela dobře. Tarry získává zkušenosti a já s ní. Díky za super víkend skvělé partě a za rok znovu.

video Mesi zde

video Tarry zde

12. 1. Brno - Zimní Brno I  - agility závody

rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
parkury    Obrusníková, Aneta (CZ)

Zimní Brno I, co říct, jedním slovem paráda. Moc jsme si to užily a parkury Anety i když se nemohla osobně zúčastnit postavil Karel skvěle a parádně se běhaly. V našem podání sice pořád chyby jak Mesi zrychluje, tak já prostě nestíhám. Nejpomalejší byl jumping díky odmítačce na slalomu jen 5,28 m/s a ještě nám někde spadla tyčka, ale není video, tak nevím kde. Zkouška A3 a open Agility byl fičák. <3
Díky za super závody na KK Zetor Brno. Ennie a Tarry si to taky užily.

video Mesi zde

4. - 5. 1. Pezinok - Lord of the Winter III 2019/2020 -  agility závody

rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
                Margaréta Kolevová (SK)

První letošní závody proběhly už tradičně v Pezinku. Mesi už se s halou srovna a od loňského podzimu se myslím i v této hale cítí relativně v pohodě. Dokazuje to svým soustředěným běháním a vnímá co já jí ukazuji, že občes ukazuji blbě, za to nemůže. Výsledky tentokrát žádné, ale běhalo se nám moc dobře. Letošní další díly seriálu Lord of the Winter už nedáma, ale třeba zase na podzim.

video běhů zde

TOPlist