2011

 

2011

31. 12. Tak tu máme poslední den roku. Myslím, že byl docela úspěšný, dařilo se nám jak ve sportovním švětě, tak soukromém životě. Hlavně nás to společně s paničkou moc baví. Snad bude ten příští rok taky tak spokojený a pohodový.

19. 11. Poslední příspěvek je tady z dubna, což neznamená, že se u nás nic neděje, ale spíš to, že se hlavně věnujeme psím sportům a o těch jsou příspěvky v k tomu určených sekcích. Je teda půlka listopadu a nám se snad celý rok dařilo dobře. Vyzkoušela jsem si jak závody v agility, flyballe, tak i coursingu. Vše nás baví, takže se tomu budeme věnovat i dál. Hlavní sport budou asi agility a flyball, pokud zbude čas, tak i coursing. Ještě nás letos ledacos čeká, ale už toho moc nebude. Ve flyball bude zimní pauza, tréninky agility se přesunou do haly a víc budeme chodit na coursing a dogfrisbee, což normálně už nestíháme.

Na příští rok se chystám už na oficiální závody agility. Moc se těšíme a snad nám to i půjde.

30. 4. Tak první mini cyklo výlet máme za sebou a cyklistická sezóna zahájena. Původní plán, jet do Brna na cvičák jsem z důvodů možných bouřek změnila na malý výlet po našem okolí. Vyrazily jsme z Ptačiny, směrem ke studánce Pod Hradem. Původní záměr byl jet dál cestou podél řeky k závoře u státní na Blansko a zpět. Při malém zastavení u zmíněné studánky jsem si to rozmyslela a vyrazily jsme na Nový hrad, tam nás skropilo pár kapek. Dál směrem k Máchovu pomníku po červené a dolů na silnici z Josefova do Adamova po žluté. Pak už jen zpátky do kopce na Ptačinu a prvních 15 km bylo za námi. Ennie se napřed moc nechtělo a tak byla až ke studánce připnuta u kola, tam už pak po lese běhala na volno. No běhala, spíš se po většinu času za mnou táhla jako smrádek, ona prostě vpředu nebude a nebude. Z deště nakonec nic nebylo, bouřky se nám úspěšně vyhýbají, takže spokojenost.

24. 4. dnešní vycházka vypadala původně na krátký pohodový výlet. Tam jsme šly spodní cestou podél silnice do Josefova. Na Švýcárně jsme si chvíli odpočinuly a pak se vydaly zpět. Chtěly jsme jít jinou cestou k Sedmi dubům, ale nějak jsme netrefily odbočku a tak jsme šli cestou necestou, šplhaly do stráně, až jsme se nakonec našly. Počasí bylo krásné, takže malé zdržení nám ani nevadilo.

pár fotek je v albu: https://picasaweb.google.com/Ennie070908/VychazkaSvycarna#

27. 2. společně s kamarády z Brna jsme se vydaly na vycházku kolem Klajdovky. Počasí bylo spíš už jarní, takže jsme si to moc užily.

fotečky od paničky Sidíka. http://acidapple.info/fotogalerie/galerie/2011-02-28/zase-klajda

26. 2. Mnohem radostnější zpráva, máme novou kamarádku. Jmenuje se Teyla narodila se 15. 1. 2011 a bude se snažit dělat svým páníkům stejnou radost jako Betynka. Zatím je to divoké psí mimino, ale roste jako z vody a už se těším, jak spolu budeme chodit na výlety.

29. 1. Opět vycházka na naši oblíbenou Alexandrovku.  Byla to poslední vycházka s Betynkou.

https://picasaweb.google.com/Ennie070908/VychazkaAlexandrovka#

 

7. 2. 2011 ráno, nás opustila naše psí kamarádka Betynka.

Týden po vycházce na Alexandrovku se Betynky zdraví výrazně zhoršilo a tak ji nechali důstojně odejít v jejich asi 13 letech.

 

TOPlist