2012

 

2012

31. 12. Je tu konec roku, tak ho trochu shrneme.

V agility jsme absolvovaly zhruba šestnáct závodů, z toho dva neoficiální a zbytek oficiální, nebo jen zkoušky. Máme sice splněno do MA2, ale zatím si chceme ještě užít běhání v A1. Na jaře příštího roku přestoupíme, pokud se nám bude běhat tak pohodově jako na posledních závodech letošního roku.

Dál poctivě trénujeme, hledáme intenzivky u zkušených trenérů, kde se můžeme spoustu věcí naučit.

Ve flyballe jsme nakonec na turnaj jeli a vůbec jsme si nevedli špatně. Družstvo si vyběhalo titul fly 19, skončili jsme sice na 6. místě, ale protože to byl jediný turnaj, tak to byl od psů skvělý výkon.

Na ostatní aktivity jako coursing, dogfrisbee a třeba učení triků nám občas taky čas vyjde, takže si zpestřujeme dny i touto zábavou.

Snad se nám bude dařit bavit se ve zdraví i příští rok.

5. 8. První půlrok letošního roku máme za sebou a tak zase napíšeme pár řádků.

Máme za sebou nějaké závody agility s méně nebo více úspěšnými výsledky, ale hlavně nás to moc baví.  Poctivě trénujeme jak na našem mateřském cvičáku Kafky Brno, tak u různých trenérů na intenzivkách, nebo na jejich trénincích. Agility je momentálně nás sport číslo jedna.

Poctivě trénujeme i flyball a snad se nám i podaří na jeden turnaj letos vyjet. Máme spoustu nováčků, kteří se chtějí flyballu věnovat ať už závodně, nebo jen rekreačně.  Vydáme se 13. - 14. 10. do Českých Budějovic aspoň trochu nasát závodní atmosféru.

Jinak se věnujeme hlavně doplňkovým věcem jako jízdě na kole, vycházkám po lese, trénování triků a občas frisbee. víc se nám toho do našeho časového rozvrhu nevejde

5. 5. Letošní rok jsme začaly oficiálně závodit v agility. V listopadu loňského roku jsme si nechaly vystavit výkonnostní průkaz a už nic nebránilo začít. Podrobné výsledky všech akcí se dozvíte v sekci agility, zde jen dodáme, že nás to baví čím dál víc. Na začátku dubna na zkouškách na Zetoru se nám podařilo doplnit potřebné zkoušky pro přestup do A2, ale ještě nějakou dobu zůstaneme v A1 a budeme získávat zkušenosti na dalších závodech.

Flyball je v letošním roce jen ve znamení tréninků. Nějak se nám rozpadlo družstvo a není s kým jezdit na závody. Takže se věnujeme tréninku nových zájemců o flyball a snad se za nějaký čas k závodění zase vrátíme. Běháme teď pro radost a že nás to hodně baví.

Coursing jsme zatím odsunuly, na jednom tréninku jsme byly, ale zatím dáváme přednost agility a flyballu. Pokud bude někdy volno, tak rádi zajdeme i s Jessie.

Dogfrisbee se taky moc nevěnujeme, protože to Ennie až tak moc nebaví, takže si občas hodíme talíř třeba o polední pauze v práci, nebo když máme volno po práci, ale jen tak trošku.

Nic ostatního už moc nestíháme, párkrát jsme už vyrazily na kole a to snad budeme v průběhu roku aspoň občas stíhat. Jinak vycházky do lesa když máme volno třeba o víkendu nás baví pořád. Lepší je to, když se domluvíme i s kamarády, to je větší zábava, tak snad se pár takových výletů zadaří. Všechno ostatní je pořád stejné, takže další info až se bude něco dít.

Přejeme krásný rok

 

TOPlist