2018

9. 12. Brno - TREIBBALL - Intenzivka - Brno krytá hala Goldog

Naposledy jsme trénovaly před MČR a tak jsme využily možnost jít si potrénovat do haly pod vedením Renči. Na Mesi byla znát pauza a byla trochu hr, ale nakonec se zklidnila a celou intenzivku jsme si užily se všemi výzvami. Trénovaly jsme hlavně speciální cviky, otočky, změny, obíhání a osmičky kolem míčů. Víme kde máme rezervy a takaž bude zase čas, tak se na to vrhneme.

30. 9. Praha-Uhříněves - Treibballové závody v Pesoparku IV (MČR)

Letošní sezónu jsem myslela, že dáme závodů víc, byly v plánu tři ale vyšel jen jeden. Bohužel ani poslední letošní závod v Praze v Pesoparku nám nevyšel. Selhala technika, auto nás nechalo na 120,5 km na dálnici D1 z Brna do Prahy. Odešla asi vodní pumpa, auto se přehřálo a přestalo jet. Vrátily jsme se tedy domů odtahovkou. Nedá se nic dělat, těšíme se aspoň na videa ostatních. Po drobné pauze, kterou si teď od míčů dáme, abych se po posledních trénincích nezbláznila se vrhneme na přípravu na příští rok. Snad bude co do počtu závodů úspěšnější.

26. 9. Adamov - ténink

Nejspíš předposlední trénink před našimi letošními druhými závody, MČR. Doufám, že zvládneme v pátek ještě jeden, když je to volno. Ennie to dneska šlo mnohem líp, tak jsem ji dlouho netrápila, aby zas nezačala vymýšlet. No a Mesi druhé kolo, to je oříšek, jak musí dělat vše nejrychleji na světě 😛 tak dělá všechno možné, jen né to co má a ještě se u toho překřikujeme. 😁 Zatím je vždy v takové ráži, že moc nevnímá co po ní chci. Bylo to dneska ale lepší než minule, takže snad se to nějak uleží. 😉

video Ennie zde

video Mesi zde

6. 9. Adamov - ténink

Od mého úrazu jsme se na oficiální trénink nedostaly a nedostaneme, takže na MČR musíme trénovat samy. Po delší době jsem si udělala čas a vrhly jsme se na to. dneska jen klasika první kolo, ale už jsem nastudovala pravidla druhého kola a od zítra se na to vrhnem, už moc času není. ;-) Holkám to šlo střídavě líp a hůř. S Ennie musím zapracovat na míření a u Mesi to chce jen kídek. :D

video Ennie zde

video Mesi zde

23. 7. Adamov - trénink

Jak se říká všechno zlé je k něčemu dobré. Protože toho stále s jednou rukou moc dělat nemůžu a triebball s tím jde, tak ho teď trénujeme víc a je to poznat hlavně u Ennie. Už nad tím tolik nepřemýšlí a zrychluje a dneska si i zkusila tři míče, takže myslím, že do září než bude další závod na ty jedničky dotrénuje. ;-)

video Mesi zde

video Ennie zde

17. 7. Adamov - trénink

Tři týdny po úrazu už jsem nevydržela a zkusila s hoklama trochu potrénovat. Mesi potřebuje zrychlit vyslání za míč a Ennie vyslání za míč vůbec a ťukání bez přídavných prvků a míření, které jí nejde, ale vzhledem k tomu jak málo trénuje se nedivím. ;-) Holky byly šikovné a oběma to šlo. navíc jsme vyzkoušely louku kousek od domu, že je dobře dostupná a vhodná.

Kousíček tréninku na videu i s předešlým dováděním Mesi v řece zde.

Vzhledem k mé zlomené ruce se na závod na BPD nedostaneme. :-/

13. 6. Brno - trénink

Pokračujeme v tréninku, jen se u toho s Mesi dohadujeme co teda. snad se mi podaří ji dostat do klidu a dělat co říkám bez řečí. :D

video zde

23. 5. Nový dvůr - trénink

Začaly jsme trénovat na hru na druhé letošní závody v červenci. Docela rychle Mesi pochopila, že obíhání je pořád stejné a míč se dá taky oběhnout. Tak snad to do závodů doladíme. zároveň začneme trénovat na vyšší třídu TRB 2.

video z tréninku zde

Pravidla a popis treibballové hry, která se bude na BPD 2018 hrát.

13. 5. Heroltice - treibball závod Gustin memoriál

rozhodčí: Monika Kalábová

Dneska jsme teda vyrazily na naši velmi okrajovou disciplínu treibball. Naše druhé závody a tréninků taky není mnoho, ale holky se s tím popraly skvěle a hezky si to rozdělily. Ennie, protože opravdu skoro netrénuje a ještě nepochopila, že má míč ťukat ke mně, tak nastoupila znovu v kategorii TRB Z. Hlavní závod se jí podařil trefit míč rovnou, takže hezký čas a svou kategorii vyhrála, ve hře už jsme takové štěstí neměli, krásně zastavila za prvním míčem, pak se přesunula za druhý, ale pak jsme ztratily čas při honění míče sem tam. Přesto to stačilo na druhé místo. Mesi na svých druhých závodech nastoupila do TRB 1. V hlavním závodě byla zbytečně ukecaná a tak ztratila dost času a pak se ještě nesoustředila na míření, takže v nadupané třídě skončila poslední. Hra se jí zase ale moc povedla a vyhrála. Takže jsem moc spokojená a budeme se těšit na další závody v létě na BPD.

video Mesi zde, video Ennie zde

12. 5. Sloup - předvedení treibballu na akci pro pejskaře

Mesi trochu neplánovaně předvedla treibball a tak si potrénovala na zítřejší závody.

video zde

2. 5. Nový dvůr - trénink

Tentokrát klasický trénink s Monikou a jen Mesi. Zkoušely jsme i šest míčů a s tím není celkem problém. Ladit musíme ale hlavně hru, takže zastavování a přesuny.

video zde

22. 4. Brno - trénink

Protože nás čeká v květnu závod, tak jsme zintenzivnily trénink, hlavně Ennie potřebuje po delší době seznámit znovu s míči. Měli jsme čas před brigádou na cvičáku a tak jsme ho využily k tréninku. Docela to holkám šlo. Trénovaly jsme hlavně hru, u které ale se objevují všechny prvky potřebné k hlavnímu závodu. Ennie trénuje pro kategorii TRB Z a Mesi už TRB 1.

video Ennie zde

video Mesi zde

18. 4. Nový Dvůr - trénink

První letošní oficíalní trénink. Mesi to po pauze moc šlo. Začaly jsme nacvičovat hru na květnové závody.

Těšíme se na další sezónu.

TOPlist